קידום הבלוג באמצעות תכניםזוהי אולי השיטה הפשוטה ביותר והבסיסית ביותר, אבל היא פשוט עובדת כמו קסם. גוגל מאוד אוהב תכנים, ותכנים איכותיים. בכלל מנועי חיפוש מתייחסים באהדה כלפי בלוגים שמתעדכנים על בסיס קבוע, ובתדירות גבוהה. אם אתה רוצה לקדם את הבלוג שלך בתוצאות החיפוש, תחשוב כיצד אתה יכול לספק מידע איכותי על בסיס קבוע.
לכתוב ולקדם את הבלוג
אתה מבין כאשר הבלוג שלך עוסק בתחום ספציפי ובכל שבוע מתפרסמים בו לפחות שניים או שלושה מאמרים רלוונטיים, לאט לאט אתה תתחיל לראות שיפור בתוצאות שלך. הכמות חשובה, אבל לעולם אל תשכח את האיכות רק שילוב של שני האלמנטים הללו יביא לתוצאות מעולות, ויעשה עבורך כסף.
אני שוב רוצה להדגיש את העניין של להיות ממוקד תוכן רלוונטי. פרסם אך ורק תכנים שקשורים לתחום בו עוסק הבלוג שלך, ולא סתם איזשהו דבר שאינו קשור. הגולשים מחפשים מידע לפי נושא, ולא לפי בלוגים. בשיטה זו הבלוג שלך תמיד ייראה עדכני בעיני מנועי החיפוש, והם ייראו בו מקור טוב למידע הרלוונטי לנושא.
זכור שבסופו של דבר אנשים מגיעים לאתרים ובלוגים כדי לצרוך את האינפורמציה, ואם אתה מספק להם את זה, אז אתה בהחלט בצד הנכון, ובדרך הנכונה. דרך מהירה להשיג שפע של תכנים בבלוג שלך היא באמצעות רכישת רישיון למוצר מידע. כאשר אתה רוכש את הרישיון הזה למעשה אתה מקבל זכויות חוקיות לפרסם את התכנים, לעבד אותם, לשנות אותם ולעשות בהם כל מה שאתה רק רוצה. זה כאילו שאתה עצמך כתבת את התכנים. אתה מקבל מאות עמודים של תוכן איכותי וטוב, שאתה יכול לארגן למאמרים ולפרסם אותם בתדירות גבוהה בבלוג שלך. כמובן שעליך לרכוש מוצר כזה שמתאים לאופיו של הבלוג, ועוסק באותו הנושא, ולא בנושא שונה לחלוטין. וכל התכנים הללו מושכים אליהם תנועת גולשים תוססת.